Antepsarayı Düğün Salonları; 2018 yılından itibaren siz değerli halkımıza güler yüzlü ve seçkin personelleriyle, en değerli gününüzde “Masallardan Çıkmış Gibi , Muhteşem Bir Organizasyonla” mutlu ve memnun olarak ayrılacağınız düğünler ile ayrıca yenilikçi bir iş anlayışıyla toplantı,yemek gibi organizasyonlarda standartları yüksek hizmetler vermek için kuruldu.

Müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz üç adet salonumuzda; yüksek kalitede Ses – Işık ve Müzik donanımına sahip, alanında yetenekli ses sanatçıları ve orkestra, en iyi kalitede video ve müzik çekim kapasitesine sahip Fotoğrafçı ve doğal bahçelerden sizlere sunum yapan Çiçekçi hizmetlerimizle emrinizdeyiz.

Salonlarımız Klima,Havalandırma,Jeneratör gibi konfor ekipmanlarına & kına tahtı, limuzin gibi ayrıcalıklara sahiptir. Özel günlerinizi özel yaşamanız için tüm detayları düşünerek düğün, nişan, kına, sünnet, mezuniyet, toplantı ve yemekli organizasyonlarda tüm müşterilerimize özel ev sahipliği yapıyoruz.

Unutulmaz mutluluklar için  siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Sizleri Değerli Müşterimizi ve Misafirlerinizi Ağırlamaktan Onur Duyarız.

Mehmet Sait KILINÇ ve Mustafa FISTIKÇI